fbpx
Sale!

Syze me kornizë të zezë me rrypa mbajtës

Syze me kornizë të zezë me rrypa mbajtës

Me syve vjen edhe çanta dhe fshirësja

 

9.09

Clear
Brendi

Pilot

Ngjyra

Kaltër, Portokalli, Zezë

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Syze me kornizë të zezë me rrypa mbajtës”

Your email address will not be published. Required fields are marked *