fbpx
Sale!

Veshje çiklizmi për meshkuj

Veshje çiklizmi të shkurtëra për meshkuj

Shorcet janë me gel në pjesën ulëse për të reduktuar presionin e shalës.

Shorcet janë dy lloje: të thjeshta dhe me tregera, mund të zgjidhni duke klikuar ikonën përkatëse.

17.99

Clear
Brendi

Pilot

Forma

Shorce, Shorce me shirita

Madhësia

L, M, XL

Ngjyra

Gjelbërt, Kaltër

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Veshje çiklizmi për meshkuj”

Your email address will not be published. Required fields are marked *